Do Splitu i na Korfu ze Świdnika

Wakacyjny rozkład lotów Portu Lotniczego Lublin wzbogacił się o dwa nowe kierunki. Prosto ze Świdnika będzie można polecieć do chorwackiego Splitu i na grecką wyspę Korfu.


Połączenie na trasie Świdnik-Split będzie obsługiwane w piątki, od 3 lipca do 28 sierpnia. Z kolei na greckie Korfu podróżni będą mogli polecieć we wtorki. Loty dostępne będą od 7 lipca do 25 sierpnia. Oba połączenia będą obsługiwać Polskie Linie Lotnicze LOT.

– Cieszymy się, że możemy wspólnie z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT zaoferować tanie i bezpieczne połączenia wakacyjne do dwóch atrakcyjnych miejsc nad Adriatykiem. To świetna wiadomość dla osób wybierających się na wakacje, które – ze względu na szczególną sytuację – w tym roku są planowane dość spontaniczne, niemal w ostatniej chwili.

Zarówno linie lotnicze, jak i lotniska wprowadziły szereg dodatkowych środków ostrożności, które minimalizują ryzyko zakażenia koronawirusem podczas podróży lotniczej – mówił „Nowemu Tygodniowi” Krzysztof Wójtowicz, zanim w ubiegłym tygodniu został odwołany ze stanowiska prezesa Portu Lotniczego Lublin SA.

Bilety są dostępne na stronie internetowej www.lot.com.
(opr. w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here