Do Splitu i na Korfu ze Świdnika

Wakacyjny rozkład lotów Portu Lotniczego Lublin wzbogacił się o dwa nowe kierunki. Prosto ze Świdnika będzie można polecieć do chorwackiego Splitu i na grecką wyspę Korfu.


Połączenie na trasie Świdnik-Split będzie obsługiwane w piątki, od 3 lipca do 28 sierpnia. Z kolei na greckie Korfu podróżni będą mogli polecieć we wtorki. Loty dostępne będą od 7 lipca do 25 sierpnia. Oba połączenia będą obsługiwać Polskie Linie Lotnicze LOT.

– Cieszymy się, że możemy wspólnie z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT zaoferować tanie i bezpieczne połączenia wakacyjne do dwóch atrakcyjnych miejsc nad Adriatykiem. To świetna wiadomość dla osób wybierających się na wakacje, które – ze względu na szczególną sytuację – w tym roku są planowane dość spontaniczne, niemal w ostatniej chwili.

Zarówno linie lotnicze, jak i lotniska wprowadziły szereg dodatkowych środków ostrożności, które minimalizują ryzyko zakażenia koronawirusem podczas podróży lotniczej – mówił „Nowemu Tygodniowi” Krzysztof Wójtowicz, zanim w ubiegłym tygodniu został odwołany ze stanowiska prezesa Portu Lotniczego Lublin SA.

Bilety są dostępne na stronie internetowej www.lot.com.
(opr. w)