Dołącz do AIESEC

Do 4 października trwa rekrutacja do oddziału lokalnego AIESEC w Lublinie. Działa on od 23 lat, jej członkowie realizują się w takich działach jak: sprzedaż, marketing, czy zarządzanie zasobami ludzkimi.

– Realizowane przez nas projekty, związane z prowadzeniem wymian międzynarodowych, pozwalają młodym ludziom szerzyć otwartość na inne kultury i wspierać edukację społeczno-kulturową w naszym rejonie. Poprzez wykonywanie zadań w ramach organizowanych przedsięwzięć, młodzi ludzie mogą spróbować swoich sił w pozyskiwaniu partnerów, negocjacjach, tworzeniu kampanii promocyjnych, współpracy z mediami
i instytucjami, prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, czy organizacji wydarzeń – informuje Edyta Wojciechowska z AIESEC.

Bądź liderem z AIESEC

Działanie w projekcie to praktyczna lekcja tzw. kompetencji miękkich, takich jak praca w zespole (również multikulturowym), efektywna komunikacja, umiejętność formułowania i rozwiązywania problemów. Aby dołączyć do AIESEC, należy najpierw wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.aiesec.pl/rekrutacja. Potem na kandydata czeka rozmowa rekrutacyjna, zadanie grupowe, podczas którego można podzielić się swoimi pomysłami i wspólnie z innymi  wypracować sposób ich realizacji. Ostatnim etapem rekrutacji jest wyjazd na konferencję, podczas której można poszerzyć wiedzę o działalności w AIESEC i poznać członków oddziału.

Dodatkowe pytania można wysyłać na meila: aiesec.lublin@aiesec.net. Lubelskie biuro mieści się w Akademiku Babilon przy ulicy Radziszewskiego 17 w pokoju nr 1 i jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12- 20.

AIESEC jest największą, niezależną organizacją prowadzoną przez 70 000 młodych ludzi w 122 krajach świata. Od niemal 70 lat celem stowarzyszenia jest rozwój cech liderskich poprzez możliwość tworzenia projektów wspierających realizację wymian międzynarodowych.