Dołącz do koła z tradycjami

Pracownia Wędkarska Mandula Chełm przy ulicy Lwowskiej 59 oraz Sklep zoologiczno-wędkarski na rogu ulic Wołyńskiej i Przemysłowej to miejsca, w których można opłacić składki uprawniające do amatorskiego połowu ryb w 2021 roku dla członków i chętnych do wstąpienia w szeregi koła PZW Cementownia Chełm.

W tym pierwszym punkcie amatorzy łowienia pstrągów mogą też nabyć znaczki uprawniające do łowienia w wodach górskich Okręgu Zamojskiego. Dodatkowo każda osoba, która dokona opłat w pracowni, weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Wodnik zaprasza w swoje szeregi

Koło PZW Wodnik informuje obecnych członków oraz osoby chętne do wstąpienia w jego szeregi, że w siedzibie koła przy ul. Gdańskiej 11 (sklep „Wodnik”) są już dostępne znaczki oraz zezwolenia do wędkowania w sezonie wędkarskim 2021. Opłat można dokonywać od poniedziałku do soboty w godzinach 9-16. Można także umówić sie telefonicznie na dokonanie opłat ze skarbnikiem koła pod numerem 509 158 228. Dlaczego warto wybrać akurat Wodnika?

– Dla każdego mamy coś miłego – mówi skarbnik Daniel Kowalczuk. – Organizujemy wiele imprez i zawodów wędkarskich, w których zawsze są do wygrania cenne nagrody, ale przede wszystkim gwarantujemy fantastyczną atmosferę. Młodzi adepci wędkarstwa zawsze mogą liczyć na cenne rady ze strony doświadczonych kolegów, a wszyscy na świetne jedzenie w czasie i po zawodach – śmieje się Kowalczuk. – Jeśli ktoś ma wątpliwości, zapraszam do kontaktu. Wszystko wyjaśnimy, pomożemy zdobyć kartę wędkarską, doradzimy przy doborze sprzętu i akcesoriów. (b)