Dołącz do Niezłej Sztuki

W dniach 21-23 czerwca odbędzie się trzecia edycja „Niezłej Sztuki”. Organizatorzy wydarzenia dziś czekają na chętnych, muzyków, plastyków, czy fotografów, którzy chcą się do niej przyłączyć.

– Masz zespół, grasz albo śpiewasz? Rysujesz lub malujesz? Piszesz do szuflady? Robisz coś, co kochasz i chcesz się tym pochwalić – dobrze trafiłeś! Festiwal Niezła Sztuka to miejsce dla Ciebie! – zapowiada Wojciech Zakrzewski z Niezłej Sztuki. Niezła Sztuka to nieformalna grupa, której członkowie postanowili połączyć siły i wspólnie stworzyć w Chełmie niezależną platformę prezentacji artystycznych. Efektem ich wspólnej pracy była pierwsza, dwudniowa Niezła Sztuka, festiwal, który odbył się w lipcu 2017 r. na placu Łuczkowskiego.

Szczegóły i formularz zgłoszenia do trzeciej edycji Niezłej Sztuki można znaleźć na stronie www.niezlasztuka.org. – Pamiętaj! Liczy się Twoja chęć pokazania innym, że masz talent, głowę pełną świetnych pomysłów i chęć dzielenia się radością tworzenia z innymi! Czekamy na zgłoszenia do końca marca! … no może jeszcze kilka dni dłużej! – dodaje Zakrzewski. Więcej informacji na stronie niezlasztuka.org (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here