Dołóż cegiełkę do LUBIKA

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie prowadzi badania ankietowe wśród pasażerów dotyczące preferencji podróży lubelską komunikacją miejską. Pozyskane informacje posłużą opracowaniu taryfy biletowej do nowego systemu Lubelskiego Biletu Karty Aglomeracyjnej (LUBIKA). Ankietę dostępną na stronie www.ztm.lublin.eu można wypełnić do 26 stycznia.

W ramach Lubelskiego Biletu Karty Aglomeracyjnej (LUBIKA) powstają nowoczesne, niedostępne dotychczas w lubelskiej komunikacji miejskiej rozwiązania i metody pobierania opłat. System jest na etapie wdrażania, a jego kompleksowe uruchomienie planowane jest w sierpniu br. Pierwszym elementem nowego systemu jest działająca od sierpnia ubiegłego roku Lubelska Karta Miejska, w postaci identyfikatora na Karcie Biletu Elektronicznego, pozwalająca lublinianom korzystać z ulg i zniżek nie tylko w transporcie zbiorowym, ale też innych usług oferowanych przez miasto i partnerów programu.

Prowadzona przez ZTM ankieta ma ułatwić przygotowanie nowej taryfy biletowej do powstającego systemu LUBIKA. Zarząd prosi podróżnych o informacje dotyczące wyłącznie ich podróży cyklicznych, rutynowych, codziennych, najczęściej wykonywanych np. do pracy, szkoły, domu. Pyta m.in. o to z jakiego biletu korzystają, czy podróżują z przesiadkami, ile minut łącznie trwa ich podróż i ile liczy przystanków.

Ankieta będzie dostępna na stronie internetowej ZTM do 26 stycznia.  RD

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here