Dragon strzelał we Wrocławiu

Młodzi zawodnicy Dragona Chełm uczestniczyli we Wrocławiu w ogólnopolskich zawodach strzeleckich „O Puchar Prezesa Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego”.

Te zawody są jednocześnie kwalifikacją do mistrzostw Polski juniorów młodszych. W konkurencji karabinu pneumatycznego 50 strzałów najwyżej sklasyfikowany został Igor Czechowski, który zajął 26 miejsce, przy czym były to dla niego pierwsze zawody, w jakich brał udział.

Zaraz za nim był Dominik Myszura, z kolei Rafał Musiatowicz uplasował się na 31. pozycji. Podopieczni trenera Jana Dąbskiego uzyskali kwalifikację na mistrzostwa Polski, i będą jedynymi sportowcami reprezentującymi województwo lubelskie na tej imprezie w kat. junior młodszy. (k)