Dragon w Krakowie

Drużyna Dragona Chełm uczestniczyła w III rundzie zawodów Wisła 10X Open w Krakowie.

Tym razem, oprócz Damiana Siedleckiego i Miłosza Drozdy, w ramach przygotowań do startu w ogólnopolskim Zlocie Orlików w Siedlcach wystąpili również Zuzanna Czerwińska i Kacper Kędzierawski. Wyniki kwalifikacji do finału wyglądały następująco:

Karabin pneumatyczny 40 strzałów open: 3. Damian Siedlecki – 409,5 pkt., 6. Zuzanna Czerwińska – 399,9 pkt., 10. Kacper Kędzierawski – 387,3 pkt., 12. Miłosz Drozda – Dragon Chełm – 382,6 pkt.

Do finału nie awansował Miłosz Drozda, który tym razem został gładko pokonany przez młodsze pokolenie. Oto wyniki finału, rozegranego zgodnie z aktualnymi przepisami: 3. Damian Siedlecki – 31,5 (I runda eliminacji) + 28 (II runda) pkt., 5. Zuzanna Czerwińska – 24 pkt. 8. Kacper Kędzierawski – 7 pkt.

Damian Siedlecki przegrał szansę walki o złoto jednym punktem przez jedną pechową… „dychę”. Strzelił 10,1, podczas gdy aby minimalnie pokonać zawodnika z TKS LOK Tarnów i otrzymać 2 punkty za rundę, musiałby strzelić 10,3. Dla Kacpra Kędzierawskiego był to pierwszy finał strzelany na zawodach ogólnopolskich. Pokonała go Zuzanna Czerwińska. Z uwagi na wyniki z kwalifikacji oboje znaleźli się w II grupie eliminacyjnej. d

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here