Drugie życie budynków dzisiaj i jutro

Deweloperzy coraz chętniej sięgają po budynki, które można poddać modernizacji lub rewitalizacji. Dlaczego nieruchomości, które do tej pory budziły niechęć, stają się tak modne? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można poznać podczas seminarium organizowanego w najbliższy czwartek (29 listopada) w Hotelu Alter przez Inicjatywę Drugie Życie Budynków (Bluevine Consulting).]


Podczas spotkania między innymi o potencjale inwestycyjnym woj. lubelskiego w zakresie rewitalizacji mówić będzie przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego.

Zaplanowano także dyskusję na temat najbardziej spektakularnych rewitalizacji ostatnich lat oraz przegląd rynku i dobrych praktyk na linii miasto – inwestor i miastotwórczej roli prywatnego kapitału.

W panelu „Drugie życie budynków dzisiaj i jutro” uczestnicy porozmawiają o wyzwaniach technicznych czekających inwestora przy modernizacji/rewitalizacji obiektów kubaturowych. Pokażą też, że mimo trudności na rynku budowlanym (z dostępnością materiałów, ich cenami, brakiem rąk do pracy), pojawiają się innowacyjne rozwiązania, jak modelowanie BIM, skanowanie laserowe, digitalizacja, prefabrykacja, druk 3D, drony itp., których zastosowanie w bliskiej przyszłości będzie koniecznością, by firmy mogły zachować potencjał w mocno konkurencyjnym otoczeniu.

Moderatorem spotkania będzie Igor Sokołowski, dziennikarz TVN 24.

Rejestracja pod adresem http://bluevine.pl/konferencja/seminariuminwestycyjne/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here