Dwie osoby w szpitalu po wypadku

Do groźnego wypadku doszło w Fajsławicach. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że 18-latka kierująca Audi, podczas wyjazdu z posesji, nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu Jaguarem, który w efekcie dachował. Dwie osoby trafiły do szpitala.Do zdarzenia doszło w Fajsławicach, 18 lipca przed godziną 17.00.

– Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu, 18-letnia mieszkanka gminy Izbica, która kierowała samochodem osobowym marki Audi, podczas wyjeżdżania z posesji i włączania się do ruchu prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dla kierującego samochodem marki Jaguar – mówi Jolanta Babicz z krasnostawskiej policji. W efekcie zderzenia się obu pojazdów Jaguar dachował. Do szpitala trafił 35-letni kierowca Jaguara, mieszkaniec gminy Fajsławice oraz 47-letnia pasażerka, mieszkanka Świdnika.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnią teraz mundurowi, którzy apelują jednocześnie o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. (k, fot. Policja)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here