Dwie wygrane, dwie porażki

Kolejne mecze rozegrali juniorzy starsi Chełmianki i juniorzy młodsi Niedźwiadka Chełm. Obie drużyny w środę grały w Puławach z Wisłą, zaś w sobotę u siebie z Górnikiem Łęczna i w sumie zdobyły w tych spotkaniach po trzy punkty.
W Puławach Chełmianka, podtrzymała dobrą passę i wygrała szósty mecz z rzędu, pokonując Wisłę 2:1 (1:1). Gospodarze w 12 min. prowadzili, ale w 25 min. do remisu doprowadził Szymon Jodłowski, zaś w 79 min. zwycięskiego gola strzelił Przemysław Woźniak. Wygrana podopiecznych Jana Konojackiego mogła być wyższa, ale Dawid Greguła przy stanie 2:1 zmarnował jedenastkę. Po tej wygranej chełmski zespół umocnił się na czwartym miejscu tabeli I ligi wojewódzkiej juniorów starszych i zachował szanse na podium. Chełmianka w Puławach zagrała w składzie: Czausz – Adamski, Orzeł, Bryk, Hopko (51 Lewicki), Renowski (88 Głaz), Jodłowski, Kuśmierz, Greguła, Rodzaj, Woźniak.
W sobotnim meczu z liderem Górnikiem Łęczna Chełmianka przegrała 0:2 (0:0). – Graliśmy w osłabieniu, nie było aż trzech podstawowych zawodników, dobrze broniliśmy się do przerwy, w drugiej połowie straciliśmy gole po szkolnych błędach – powiedział po meczu Jan Konojacki. Chełmianka zagrała w składzie: Czausz – Adamski, Greguła, Lewicki, Orzeł, Renowski, Hopko, Kuśmierz (46 Kozłowski), Głaz, Bryk, Woźniak.
Z kolei Niedźwiadek Chełm przegrał z Wisłą Puławy 0:1 (0:0), a jedynego gola zdobył… wychowanek chełmskiej drużyny Jakub Świstowski w 59 min. Niedźwiadek zagrał w składzie: Niemczuk – Górny, Grądz (62 Giedz), Kozaczuk (41 Czepiel), Kuśmierz, Otkała, Rak, Siarnik (41 Dubaczyński), Siepsiak (41 Jabłoński), Tabaczek (41 Jaszcz), Woch (41 Szustkowski).
W sobotę Niedźwiadek Chełm poradził sobie z Górnikiem Łęczna u siebie, wygrywając 3:0 (1:0). Gole zdobyli: Michał Górny (37), Damian Kuśmierz (52) i Michał Szustkowski (65). Po tej wygranej zespół Niedźwiadka zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli. Drużyna trenerów Anatola Obucha i Radosława Leonowicza zagrała w składzie: Niemczuk – Czepiel, Otkała (72 Dubaczyński), Grądz (70 Giedz), Rak (66 Jabłoński), Kozaczuk (23 Jaroszek), Górny, Siarnik (60 Jaszcz), Kuśmierz, Siepsiak (41 Szustkowski), Woch (53 Tabaczek).(red)

Komentarze

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułFrassati na piątkę
Następny artykułUnia skuteczniejsza