Dwupoziomowe apartamenty w centrum Lublina

Zamojska od Nowa to mieszkania dla ludzi, którzy cenią sobie unikatową architekturę i wyjątkową lokalizację. Doskonałe położenie gwarantuje bardzo dobrą komunikację i połączenie ze wszystkimi dzielnicami miasta. Sąsiedztwo lubelskich błoni idzie również w parze z bliskością centrum miasta oraz bogatą infrastrukturą handlowo-usługową.
W najbliższej okolicy znajdują się obiekty oferujące usługi zdrowotne, oświatowe, kulturalne, handlowe, a także biura i urzędy. To jedyne 350 metrów od katedry, a 400 metrów do ratusza. W zasięgu kilkuminutowego spaceru znajduje się przepiękny rynek Starego Miasta, basen olimpijski czy stadion Arena.
Zamojska od Nowa będzie budynkiem wielorodzinnym o trzech kondygnacjach nadziemnych i jednej podziemnej, z częścią usługową na parterze. To 24 mieszkania wraz z miejscami garażowymi, pomieszczaniami gospodarczymi oraz stanowiskami dla rowerów. Na pierwszym piętrze zaprojektowano 12 mieszkań o powierzchni od 39 mkw. do 70 mkw. Klimat kamienicy podkreśla także ich wysokość – 2,75 m. Na drugim piętrze powstanie tyle samo lokali. Będą to jednak dwupoziomowe apartamenty z antresolami o powierzchni od 69 mkw. do 125 mkw. Te unikatowe lokale to propozycja dla osób poszukujących niekonwencjonalnych rozwiązań. Mieszkania te umożliwiają zaaranżowanie powierzchni w nietuzinkowy sposób, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Miejscami wysokość poziomu antresoli dochodzi do 3,5 m co stwarza fantastyczne możliwości aranżacyjne przy wykorzystaniu istniejących skosów.
System ten pozwala np. wyraźnie oddzielić część dzienną na jednym poziomie, a antresolę przeznaczyć na przestrzeń sypialną. W takich mieszkaniach oba poziomy stanowią odrębne części, a występujące dodatkowe skosy umożliwiają adaptowanie dodatkowych powierzchni (w cenie mieszkania).
Ceny mieszkań zaczynają się od 6100 PLN za mkw.

www.Zamojska8.pl, tel. 516 322 555