Dyrektor stanął na wysokości zadania

Pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Bończy chwalą swojego dyrektora Mariusza Rysaka za jego działania w czasie pandemii koronawirusa.

– Personel Domu Pomocy Społecznej w Bończy pragnie bardzo serdecznie podziękować panu dyrektorowi Mariuszowi Rysakowi za profesjonalną opiekę i nadzór nad placówką, w trakcie gdy została ona dotknięta problemem wirusa covid 19 – czytamy w liście przysłanym do naszej redakcji przez pracowników DPS w Bończy.

– Dzięki jego osobistemu zaangażowaniu, ciężkiej pracy i poświęceniu udało się w placówce zapewnić personelowi, jak i wszystkim podopiecznym, niezbędne środki ochrony osobistej tj. rękawiczki, maseczki, czy kombinezony, jak również niezbędny sprzęt ochrony zdrowia i życia podopiecznych tj. kondensatory tlenu oraz sprzęt do ozonowania jak i maty dezynfekcyjne.

Profesjonalne i merytoryczne przygotowanie, jak i zaangażowanie Pana Dyrektora, pozwoliło nie tylko zapewnić bezpieczeństwo, ale również skutecznie i szybko pozwoliło zapanować nad wirusem i opanować jego dynamiczny rozwój – piszą pracownicy DPS. Z listu możemy dowiedzieć się, że Mariusz Rysak, nie bacząc na swoje dyrektorskie stanowisko, pracował na równi ze wszystkimi. Warto dodać, że koronawirus zaatakował DPS w Bończy w szczególnym okresie, w czasie świąt Bożego Narodzenia.

Na 90 podopiecznych Domu zachorowało aż 50, wirus nie ominął też połowy personelu. – Nie były to dla nas prawdziwe święta, ale mamy satysfakcję z tego, że daliśmy radę, a święta będą jeszcze niejedne – czytamy w liście. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here