Dzień Dziecka

Burmistrz Krasnegostawu zaprasza 1 czerwca wszystkie dzieci na teren dworku starościńskiego na wyjątkową imprezę Dzień Dziecka z Wartą i Bankiem Spółdzielczym w Krasnymstawie.

W części artystycznej zaprezentują się nagradzane wielokrotnie, działające przy Krasnostawskim Domu Kultury zespoły tańca nowoczesnego przygotowywane przez Izabelę Ćwir. Nie zabraknie również grup tańca współczesnego prowadzonych przez Żanetę Poźniak, działających w ramach szkoły tańca „Żan-Tan”. Program uzupełnią zespoły i wokaliści z Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie.

Wysłuchamy także koncertu chóru Amicus, który przedpremierowo zaprezentuje piosenki z przygotowywanego właśnie musicalu „Kraina Lodu w Krasnymstawie”. Młodzi artyści w minioną niedzielę zdobyli pierwsze i trzecie miejsce na II Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Bajkowej w Bielsko-Białej. Dodatkowo instruktorzy KDK przeprowadzą dla dzieci szereg gier i zabaw z nagrodami.

Będzie można m.in. zagrać w klasy czy w „gumę” oraz „połowić rybki”. W tym roku partnerem imprezy została szkółka „Football Academy Krasnystaw”, która przygotowała na tę okazję dziesiątki pokazów i animacji piłkarskich. Dzień Dziecka nie mógłby się odbyć bez dmuchańców, które tego dnia będą bezpłatne dla wszystkich maluchów.

Organizatorzy zapewniają ponad 1000 bezpłatnych porcji lodów i waty cukrowej. Obie atrakcje sponsorują: Bank Spółdzielczy w Krasnymstawie oraz Warta, która ma swoją siedzibę przy ul. Matysiaka 7. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here