Dzień kobiet w Dorohusku

W niedzielę, 10 marca, z udziałem blisko 300 osób, w Hali Widowiskowo-Sportowej Szkoły Podstawowej w Dorohusku odbyły się uroczyste obchody „Dnia Kobiet”.

Każda z pań przybywających na koncert otrzymała w upominku kwiaty oraz mogła wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Po rozpoczęciu części oficjalnej przez prowadzących – Renatę Lalik i Stefana Wojtaszuka – życzenia paniom złożyli: Mieczysław Gałecki – przewodniczący Rady Gminy i Wojciech Sawa – wójt.

Następnie w świat znanych i lubianych polskich przebojów zabrali publiczność: Jarosław Lackowski i znany z legendarnego zespołu „VOX” Dariusz Tokarzewski.

Między występami artystów odbył się pokaz kolekcji odzieży damskiej wykonanej z dzianiny przez firmę R.E.P. Styl Ewa i Rafał Pieczykolan. W rolę modelek wcieliły się mieszkanki naszej gminy, których makijaże wykonane zostały przez Klaudię Krzesińską – właścicielkę Salonu Kosmetycznego „Babskie Sprawki” w Dorohusku. Ciekawe fryzury wyczarowały Małgorzata Tarasek oraz Beata Koguciuk.

Po zakończeniu blisko dwugodzinnego koncertu można było obejrzeć stoiska wystawców i lokalnych twórców ludowych, a przy wyjściu na każdego uczestnika czekała słodka niespodzianka.

Organizatorzy wydarzenia: Wójt Gminy, Radni Rady Gminy i Gminny Ośrodek Kultury i Turystyki w Dorohusku. Sponsorzy: Bank Spółdzielczy w Leśniowicach – Oddział Dorohusk, Bank PKO BP Agencja Nr 2108 – Dorota Oleszczuk, Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe im. Władysławy Szoc w Chełmie, Salon Kosmetyczny „Babskie Sprawki” w Dorohusku – Klaudia Krzesińska, Gabinet Fizjoterapii „Klamed” w Dorohusku – Klaudia Potocka, Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „Modny Bobas” w Dorohusku – Ewa Zarzycka, Salon Fryzjerski – Małgorzata Tarasek – Dorohusk, Pracownia Hafciarsko-Krawiecka R.E.P. Styl w Okopach – Ewa i Rafał Pieczykolan, Środowiskowy Dom Samopomocy „Cytrynka” w Dorohusku, ELPLUS – Hurtownia art. biurowych, szkolnych i zabawek w Chełmie – Tomasz Naumowicz, Gminny Klub Sportowy „Granica” Dorohusk.

Organizatorzy dziękują młodzieży biorącej udział w realizowanym przez GOKiT Programie „Równać Szanse” za pomoc przy przygotowaniu uroczystości. (-)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here