Dziewczęta grały o puchar prezesa

Dziewczęta z Niedźwiadka Chełm zajęły piąte miejsce w turnieju młodziczek o puchar prezesa Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Zawody odbyły się Miejskiej Hali Sportowej.

Zwyciężył Start Tomaszów Lubelski, a kolejne miejsca zajęli: 2. AZS Biała Podlaska, 3. Legion Grabów Szlachecki, 4. Archipelag Roztocze Krynice, 5. Niedźwiadek Chełm, 6. Piątka Plus Biała Podlaska. Puchary oraz nagrody wręczył prezes LZPN Zbigniew Bartnik.
Wśród wyróżnionych zawodniczek znalazły się Agata Lipiak i Julia Czach z Niedźwiadka.

Drużyna z Chełma wystąpiła w następującym składzie: Agata Radzicka, Julia Czach, Agata Lipiak, Kinga Krawiec, Zuzanna Ogrodnik, Patrycja Bulska, Aleksandra Rożek. Trenerem zespołu jest Sławomir Kuźmicki. Bramki dla Niedźwiadka zdobyły: Kinga Krawiec 4, Agata Lipiak, Zuzanna Ogrodnik po jednej. (k)