Dziewczęta z Ekonomów trzecie w województwie

Po zwycięstwie w szczeblu miejskim i rejonowym, dziewczęta z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie zajęły trzecie miejsce w finale wojewódzkim licealiady w piłce nożnej.


Zawody odbyły się w Tomaszowie Lubelskim. Zwyciężył ZS z Janowa Lubelskiego, który w finale pokonał drużynę z Lublina. Co najważniejsze dla nas, trzecie miejsce i brązowy medal zdobyły dziewczęta z ZSEiM w Chełmie, trenowane przez Piotra Kusiaka. Gratulujemy! (kg)