„Dziki Wschód” już w sobotę!

Marcin Poźniak (drugi z lewej) i Rafał Kijańczuk (pierwszy z prawej) do Gali przygotowują się w doborowym towarzystwie

Już w najbliższą sobotę 10 lutego o 17.00 w Miejskiej Hali Sportowej w Chełmie odbędzie się I Gala MMA DKW Fight Night „Dziki Wschód”! W oktagonie zobaczymy gladiatorów z Chełma i Włodawy!

Ostatnie dni przed galą to zwiększona intensywność prac z nią związanych. Jak mówi Jacek Durzyński, szef marketingu Federacji DKW, wszystko jest praktycznie dopięte na ostatni guzik, a została jedynie kosmetyka oraz drobne sprawy organizacyjne.
– Chcemy, aby Chełm i okolica miło nas wspominali oraz chętnie przyszli na kolejną galę jeśli będzie organizowana w przyszłości, o której jak na razie ciężko jest myśleć ze względu na nawał pracy przy debiucie – podkreśla Durzyński.
Publiczność, jaka pojawi się w Miejskiej Hali Sportowej w Chełmie, oprócz 10 pojedynków, odbywających się na zasadach największej światowej federacji, zobaczy również występ zespołu tańca nowoczesnego dziewczyn z Fabryki Sportu, a także koncert znanego w całym województwie rapera Łabędzia w towarzystwie Kaszy, Starszego oraz Drzewka. Całość połączona z magią światła pozwoli pokazać widzom show na najwyższym poziomie.
– Wydarzenie będzie rejestrowało 10 kamer telewizyjnych, więc każdy będzie mógł się odnaleźć w retransmisji gali – dodaje Grzegorz Kosiński, jeden ze współwłaścicieli DKW. – Dołożyliśmy wielu starań do samych materiałów zapowiadających najważniejsze walki, co można zauważyć choćby w filmach promujących galę.
Krzysztof Wołczuk, odpowiadający za stronę sportową w Federacji DKW, zaprezentował nam pełna kartę walk, która już nie powinna ulec zmianie. W pojedynkach zobaczymy kolejno:

Karta Wstępna:

Kat. do 84 kg: 1. Kamil Mękal (Fabryka Sportu Chełm) vs Karol Bromblik (Grappling Kraków).
Kat. do 64 kg: 2.Angelika Sobczuk (Fabryka Sportu Chełm) vs Anna Tarasińska (bjj Dziki Wschód Biała Podlaska)
Kat. do 77 kg: 3. Damian Sobczuk (FS Chełm) (0-0) vs Adam Wiewióra (Silesian Cage Club Katowice).

Karta Główna:

Kat. + 93 kg: 4. Kamil Woszczyński (FS Chełm) VS Paweł Biernat (Spartakus Rzeszów).
Kat. do 93 kg: 5. Aleksander Bigos (SCC Katowice) VS Marcin Filipczak (Fight Club Łódź).
Kat. do 66 kg: 6. Grzegorz Stelmasiewicz (FS Chełm) VS Georgij Esjava (K-1 Lublin).
Kat. do 84 kg: 7. Beniamin Sobowicz (MMA Zamość) VS Michał Guzik (Grappling Kraków).
Kat. do 66 kg: 8. Mansur Abdurzakow (K-1 Lublin) VS Adrian Kępa (MMATADOR Katowice).

Walki Wieczoru:

Kat. 84 kg: 9.Marcin Poźniak (BJJ Pankration Włodawa) VS Marek Ostasz (MMA Zamość).
Kat. do 93 kg: 10. Rafał Kijańczuk (FS Chełm) VS Ireneusz Strawa (G Kraków).
Ostatnie dni zawodnicy z Chełma spędzili na ostrych przygotowaniach do swoich walk w takich klubach jak WCA w Warszawie czy też Górnik Łęczna MMA oraz Forca Dęblin. W trakcie Gali nie zabraknie też pięknych hostess. Warto więc sobotnie popołudnie spędzić w Miejskiej Hali Sportowej w Chełmie!
Ostatnie bilety jeszcze są do nabycia w Chełmskiej Fabryce Sportu (Mickiewicza 41), Centrum Sportu w Chełmie (Lwowska 11 C) i Zamościu (Partyzantów 41), punkcie Epaka we Włodawie (czerwonego Krzyża 17) oraz FIT-store w Lublinie przy ul. Lubartowskiej 47. Ceny: 40 zł – trybuny, 50 zł – płyta, 80 zł – VIP. W dniu Gali bilety będzie można kupić w cenie 50 zł – trybuny, 60 zł – płyta.
A w piątek 9 lutego w Fabryce Sportu w Chełmie seminarium z Marcinem „Różalem” Różalskim. Początek od 10.30. Bilety po 70 zł za 1 moduł i 100 zł za dwa moduły do kupienia w Fabryce Sportu, ul. Mickiewicza 41.(s)