Dzikie drużyny w gminie Chełm

Na boiskach w Srebrzyszczu i Rożdżałowie odbyła się osiemnasta edycja turnieju piłki nożnej dzikich drużyn o puchar wójta gminy Chełm. Zwyciężył zespół Niebo w Ziemi.
Do zawodów zgłosiły się cztery drużyny z gminy Chełm. Rywalizowano systemem każdy z każdym. W Srebrzyszczu odbyła się pierwsza część turnieju. Oto wyniki: Zryw Żółtańce – Niebo w Ziemi 2:4, Januszki Okszów – Strupin Duży 1:2, Zryw Żółtańce – Strupin Duży 0:1, Niebo w Ziemi – Januszki Okszów 3:1. W Rożdżałowie rozegrano z kolei mecz finałowy i o trzecie miejsce. W starciu o brąz Januszki pokonały Zryw 5:1, a w finale Niebo w Ziemi rozbiło 3:0 Strupin Duży. Zwycięska drużyna otrzymała puchar z rąk zastępcy wójta gminy Chełm Lucjana Piotrowskiego i przewodniczącego rady gminy Artura Kubackiego. Najlepszym zawodnikiem i królem strzelców został Adrian Wrona (Niebo w Ziemi), najlepszym bramkarzem Grzegorz Wójcik (Januszki Okszów), a najstarszym zawodnikiem Alfred Poznański (Strupin Duży). (k)