Edbak Liderem Polskiego Biznesu!

Przedstawiciele Edbak Sp. z o.o. z prestiżowym wyróżnieniem

Lubelska firma Edbak Sp. z o.o, lider w branży profesjonalnych uchwytów AV, została laureatem 28. edycji prestiżowego konkursu Lider Polskiego Biznesu 2018, organizowanego przez Business Centre Club!


Listę tegorocznych Liderów Polskiego Biznesu ogłoszono podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. Tytuł przyznawany jest od blisko 30 laty firmom i szefom, którzy w swojej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe.

Nagrodę specjalną otrzymał gen. Frederick B. Hodges, b. dowódca armii USA w Europie. Wśród 13 laureatów 28. edycji konkursu, organizowanego przez Business Centre Club, znalazła się także lubelska firma Edbak Sp. z o.o, lider w branży profesjonalnych uchwytów AV.

– Tę prestiżową nagrodę traktujemy jako podsumowanie 27 lat naszej ciężkiej pracy – mówi prezes Edbaku i założyciel firmy Edward Bąk. – Kluczem do sukcesu jest rozwój kadry oraz nowoczesny park maszynowy. Obecnie firma zatrudnia ponad 150 pracowników, z czego jedna trzecia ma wyższe wykształcenie. Stawiamy na szkolenie zawodowe i rozwój pracowników. Sfinansowaliśmy studia podyplomowe 10 inżynierom, zaś 4 managerom – podyplomowe studia managerskie.

Od początku istnienia firmy przyświeca nam idea równania do lepszych. Inwestujemy w nowoczesny park maszynowy oraz rozwój produktów. Posiadamy własny dział badań i rozwoju. Jesteśmy także nagradzani na najważniejszych dla branży targach, m.in. Integrated System Europe w Amsterdamie, gdzie w tym roku również będziemy obecni.

Edbak Sp. z o.o. to innowacyjne przedsiębiorstwo, założone w 1992 roku, z siedzibą w podlubelskich Piotrowicach.

Przedsiębiorstwo jest wiodącym producentem profesjonalnych systemów mocowań do ekranów LED/LCD oraz projektorów. Firma stosuje najwyższej jakości rozwiązania dla branż Digital Signage, IT oraz AV.

– Zrealizowaliśmy liczne prestiżowe projekty dla takich firm i instytucji, jak: Lotnisko im. F. Chopina w Warszawie, Roche Lab w Holandii, Metro Warszawskie sp. z o.o., Tesco Polska, McDonalds, Parlament Europejski, Multikino – mówi Małgorzata Kowalik, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Edbak.

– Ciągle się rozwijamy i zmieniamy. Wsłuchujemy się w potrzeby rynku oraz branż, w których działamy, wyciągamy wnioski i na ich podstawie ulepszamy produkty oraz tworzymy nowe rozwiązania. Te najnowsze zawarliśmy w naszym katalogu produktowym na 2019 rok – dodaje M. Kowalik. KB

Liderzy Polskiego Biznesu 2018

Arche
Atem-Polska
Bibus Menos
Edbak
EMT-Symstems
Medim
Miejski Zaklad Komunikacji w Toruniu
Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz
Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowo-Handlowe Kandy
Stal-Systems
Tasex s.c. Robert Piłat, Damian Piłat, Kamil Piłat
Vorwerk Polska
Warbud

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here