Ekonomy najlepsze w województwie w piłkę nożną!

Drużyna chłopców z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie zwyciężyła w wojewódzkiej licealiadzie w piłce nożnej.

W miniony czwartek na boisku Orlik przy ZSEiM w Chełmie odbył się finał wojewódzkiej licealiady w piłce nożnej chłopców. Obok gospodarzy do zawodów przystąpiło pięć szkół średnich z Lubelszczyzny. Rywalizowano w grupach po trzy zespoły. Zwycięzcy grup spotkali się w finale. W swojej grupie ZSEiM pokonał 5:0 ekipę z Kraśnika i 2:1 szkołę z Parczewa. W walce o mistrzostwo województwa podopieczni Piotra Molińskiego zwyciężyli 3:1 XX LO z Lublina.

ZSEiM z Chełma grał w składzie: Paweł Alikowski, Karol Balcerek, Jakub Czerwiński, Szymon Dadas, Dominik Dąbrowski, Maciej Jabłoński, Piotr Jaworski, Mateusz Kędzia, Eryk Klimowicz, Patryk Marczuk, Kacper Ostrowski i Karol Szewczyk. (kg)