Eleni i Master wystąpią na Bronowicach

W najbliższą sobotę (5 czerwca) na skwerze przy parafii Świętego Krzyża przy ul. Pogodnej 7 na lubelskich Bronowicach odbędzie się V Gala Patriotyczno-Kulturalna. Wydarzenie uświetnią występy Eleni oraz Pawła Jasionowskiego i zespołu MASTERS.


– Rok, który szczęśliwie przeżyliśmy, zapewne pozostawił w naszych sercach, różne przeżycia, od strachu, przez ból po stracie kogoś bliskiego, aż do szczęśliwego ocalenia wielu z nas, stąd potrzebujemy przede wszystkim pociechy, umocnienia, a szczególnie takiej integracji, która uświadomi nam, że nie jesteśmy sami.

Przeżywając Święto Lublina i Bronowic, dzięki niestrudzonym społecznikom ze Społecznego Komitetu Mieszkańców Lublina, Rady i Zarządu Dzielnicy Bronowice oraz Parafii Świętego Krzyża, a także pomocy Miasta Lublin – zapraszamy na V Galę Bronowicką, którą uświetnią koncertami Eleni wraz z zespołem oraz Paweł Jasionowski i zespół MASTERS – mówi Andrzej Szyszko, prezes Zarządu Społecznego Komitetu Mieszkańców Lublina-Bronowice.

Galę rozpocznie o godz. 18:00 msza święta dziękczynna w kościele pod wezwaniem Świętego Krzyża. O godz. 18:50 przewidziano wystąpienia okolicznościowe oraz wyróżnienia mieszkańców za wsparcie w rozwoju Dzielnicy Bronowice i Lublina. Koncert Eleni wraz z zespołem pod kierownictwem Kostasa Dzokasa rozpocznie się o 19:15. Godzinę później na scenie pojawi się Paweł Jasionowski z zespołem Masters. PS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here