Enduro w Żółtańcach

22 maja na miłośników motocykli czekają wielkie atrakcje. Na torze motocrossowym w Żółtańcach nastąpi inauguracja nowego cyklu bardzo widowiskowych mistrzostw Super Enduro Polska. Po raz pierwszy zawody odbędą się w tej części Polski.

Udział w imprezie jest możliwy dla wszystkich chętnych motocyklistów dysponujących odpowiednim sprzętem. Dotychczas takie zawody odbywały się najczęściej w halach, tym razem zostaną zorganizowane na świeżym powietrzu, i co ważne, wstęp na imprezę nie będzie biletowany.

Na trasie o długości 700 m zawodnicy będą pokonywać różne przeszkody. Warte podkreślenia jest to, że kibice z jednego miejsca będą mogli obserwować dużą część trasy, w tym cały najciekawszy jej odcinek. Na tor do Żółtaniec można przybyć o godz. 10.00, kiedy rozpoczną się treningi motokrosowców. O godz. 11:20 wystartują biegi kwalifikacyjne, a o 12:20 rozpocznie się właściwa rywalizacja.

Zakończenie zawodów przewidywane jest na godz. 16:20. Głównymi partnerami imprezy są Automobilklub Chełmski, gmina Chełm i Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie. Organizatorzy zwracają się do publiczności o zachowanie rozsądku i ostrożności oraz bezwzględne podporządkowanie się poleceniom służb porządkowych. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here