Fajsławice na starych fotografiach

Towarzystwo Przyjaciół Fajsławic wydało 35. już w swojej historii publikację. Nosi ona tytuł: „Ziemia Fajsławicka na starych fotografiach”.

– Z satysfakcją pragniemy poinformować, że dzięki wsparciu organizacyjnemu Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Krasnystaw Plus” oraz finansowemu z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, udało nam się opracować i wydać drukiem kolejną książkę: „Ziemia Fajsławicka na starych fotografiach” – mówi Adam Polski, prezes Towarzystwa Przyjaciół Fajsławic i autor publikacji. Wydana w formacie A4, objętości 162 stron książka, zawiera 290 podpisanych starych fotografii czarno-białych, pogrupowanych w 14 rozdziałów tematycznych – ukazujących bogactwo dziedzictwa kulturowego i historycznego gminy Fajsławice.

Z publikacją można się zapoznać w Gminnej Bibliotece Publicznej lub Gminnym Ośrodku Kultury w Fajsławicach (mieszczą się w tym samym budynku Remizy OSP Fajsławice) lub poprzez kontakt na adres e-mail: polski.adam@op,pl czy też telefoniczny 693 288 901 z jej autorem. – Przy tej okazji ponawiamy apel do tych z Państwa, którzy dysponują bardzo wartościowymi starymi fotografiami i mogą je nam opisane, nieodpłatnie do skanowania wypożyczyć – mówi Adam Polski.(k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here