Fatalny poniedziałek

Kolejny fatalny początek tygodnia na ulicach miasta. W poniedziałek (30 listopada), przed godziną 17, dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszej przy ulicy Trubakowskiej.

– Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący toyotą potrącił przechodzącą przez jezdnię kobietę. 68-letnia chełmianka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie kierującego wykazało, że 74-letni mieszkaniec gminy Chełm był trzeźwy – informuje komisarz Ewa Czyż, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Do wypadku miało dojść w obrębie przejścia dla pieszych, ale ustaleniem szczegółów sprawy mają się zająć teraz chełmscy policjanci pod nadzorem prokuratury. Kobieta doznała urazu ręki i złamania kończyny dolnej.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu o ostrożność. Tymczasem już dzień po tym feralnym zdarzeniu przy ul. Trubakowskiej doszło do kolejnego potrącenia w mieście. 1 grudnia około godz. 16, przy ul. Lubelskiej (niedaleko jednostki wojskowej), auto osobowe uderzyło w mężczyznę znajdującego się na przejściu dla pieszych. Poszkodowany (37 lat) z urazem głowy i przedramienia został zabrany karetką do szpitala. (pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here