W finale bez medalu

33 młodych sportowców z naszego regionu wzięło udział w ogólnopolskim finale Czwartków Lekkoatletycznych z Orlenem, jakie odbyły się w Łodzi.

Chełmianie wrócili z zawodów bez medalu. Na finały pojechali zawodnicy i zawodniczki, którzy w chełmskich zawodach po całym cyklu zdobyli pierwsze miejsca w poszczególnych konkurencjach. Najlepsze wyniki w Łodzi osiągnęli: Wiktoria Gajosz (SP nr 7 Chełm) w skoku w dal z wynikiem 4,44 uplasowała się na 6 miejscu, Aleksandra Mękal (SP Okszów)w skoku wzwyż z wynikiem 145 cm zajęła 11 pozycję, Kacper Włodarczyk (SP 1 Chełm) w biegu na 60 m z wynikiem 8,24 zajął 20 lokatę, a Amelia Oleszczyńska (SP Rejowiec Fabryczny) w biegu na 600 metrów z wynikiem 1:47:47 była ósma. Opiekę nad młodymi sportowcami sprawowali: Dorota Czerniakiewicz (SP 7 w Chełmie), Urszula Pawlak (SP Siedliszcze) i Tomasz Domański. (kg)