Forma rośnie…

Dwa zwycięstwa w meczach sparingowych odnieśli piłkarze Chełmianki. Podopieczni Tomasza Złomańczuka pokonali rezerwy Motoru Lublin 6:3 i Tomasovię Tomaszów Lubelski 3:1. W minionym tygodniu trzecioligowiec podpisał umowę z najlepszym strzelcem chełmskiej ligi okręgowej, Mateuszem Chwedorukiem z Bugu Hanna.


W minioną środę Chełmianka w Lublinie grała przeciwko Motorowi II Lublin, prowadzonemu przez Artura Bożyka, który w chełmskim klubie spędził ponad 7 lat. Podopieczni Tomasza Złomańczuka zwyciężyli 6:3 (2:2). Dwa gole strzelił Mateusz

Chwedoruk, dwa kolejne dołożył testowany z Motoru, Jakub Knap, a po jednym Krystian Wójcik i Paweł Perdun z Górnika Łęczna, który sprawdzał się w zespole z Chełma. W tym spotkaniu trener Złomańczuk testował w sumie aż dwunastu nowych graczy. Jeszcze przed meczem Chełmianka podpisała umowę z Chwedorukiem, królem strzelców chełmskiej ligi okręgowej, który dla Bugu Hanna, świeżo upieczonego czwartoligowca, strzelił w ostatnim sezonie 40 bramek.

Z kolei w sobotę Chełmianka zmierzyła się z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Trzecioligowiec wygrał 3:1 po golach Patryka Czułowskiego oraz testowanych piłkarzy, Patryka Błaszczuka z Włodawianki i Bartłomiej Panasa z Gryfa Gmina Zamość. Wszystko wskazuje na to, że Knap, Perdun, Błaszczuk i Panas zostaną nowymi zawodnikami Chełmianki. W bramce zagrał z kolei testowany Jakub Grzywaczewski z Cracovii i on też najprawdopodobniej w nowym sezonie będzie grał w chełmskim zespole. Kolejnym zawodnikiem, który może zasilić Chełmiankę, jest obrońca Oskar Szczodry, młodzieżowiec, ostatnio grający z barwach Unii Skierniewice. (d)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here