Fotografuj sercem i wygrywaj

Z okazji 30-lecia powstania powiatu świdnickiego starostwo i Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Świdniku organizują I Konkurs Fotograficzno-Filmowy pn. „Powiat Świdnicki w kadrze” pod hasłem „Patrz oczyma, fotografuj sercem”.


Powiat świdnicki został utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej kraju. By upamiętnić tę rocznicę, Starostwo Powiatowe w Świdniku wraz z MPBP w Świdniku ogłosiło konkurs, na który można wysyłać fotografie lub jednominutowe filmy. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma 600 zł, drugiego – 400 zł, a trzeciego – 200 zł. Ponadto na laureatów czekają nagrody rzeczowe: sprzęt elektroniczny i książki.

Maksymalnie 3 zdjęcia lub film należy składać w Kancelarii Ogólnej Starostwa Powiatowego w Świdniku. Można to zrobić osobiście lub za pośrednictwem poczty. Ważne, żeby zdjęcia albo filmy były na nośniku elektronicznym, np. na płycie CD w usztywnionej, zamkniętej kopercie z imieniem, nazwiskiem i dopiskiem „I Konkurs Fotograficzno-Filmowy „Powiat Świdnicki w kadrze”.

Prace przyjmowane będą do 22 listopada. Ogłoszenie listy laureatów zaplanowano na 29 listopada, a oficjalne ogłoszenie wyników z wręczeniem nagród i wernisażem pokonkursowym odbędzie się 10 grudnia w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Świdniku. JN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here