Frassati kopało w Lublinie

Zawodnicy Frassati Fajsławice wzięli udział w otwartych mistrzostwach Lublina w futsalu. Wygrali jedno, przegrali trzy spotkania, ale jak słusznie zauważa trener Rafał Robak, nie wyniki były tu najważniejsze.


Stowarzyszenie Organizacja Aktywnych Kibiców Piłkarskich po raz drugi było organizatorem otwartych mistrzostw Lublina w Futsalu. W zawodach wzięło udział 9 drużyn w tym dwa zespoły wystawione przez Frassati Fajsławice. Zwyciężyła drużyna Zamkowo Lublin. Oto wyniki zespołu z Fajsławic: Frassati I – Janusze z Piotrkowa 6:0 (dwa gole Dobrzyńskiego, po jednym: Chruściela, Robaka, K. Przebirowskiego i Dundy), Frassati I – LKMP ZON Admina 2:5 (dwie bramki strzelił Chruściel). Frassati II – Deportivo Lublin 0:1, Frassati II – Zamkowo Lublin 1:5 (gol Madeja). Frassati I grało w składzie: Urbańczyk – Dobrzyński, Robak, Dunda, Sławacki, Chruściel, K. Przebirowski, Ł. Pluta, a Frassati II:

Mazur – Przybylski, Madeja, Suszek, Walicki, Konrad Błaziak, Slobodyan, Karol Błaziak. – Wynik w tym turnieju był dla mnie sprawą drugorzędną, w tej chwili skupiamy się na tym, aby dobrze przygotować się do ligi – zauważa trener Rafał Robak. – Miałem okazję przyjrzeć się każdemu zawodnikowi z naszej drużyny pod kątem indywidualnych umiejętności – dodaje (cytat pochodzi ze strony klubu Frassati Fajsławice). (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here