Frassati na piątkę

FRASSASTI FAJSŁAWICE – SPS EKO RÓŻANKA 5:1 (2:1)
0:1 – Chwedoruk (6), 1:1 – Olech (10), 2:1 – Skorek (24), 3:1 – S. Baran (57), 4:1 – Robak (64), 5:1 – K. Przebirowski (90).
FRASSATI: Czajka – Błaziak (75 Dzirba), Jedut, Stacharski, K. Baran, Olech, Robak (75 K. Przebirowski), Chruściel (43 P. Przebirowski), Adamiak, Kasperek (51 S. Baran), Skorek. Trener – Daniel Krakiewicz.
SPS EKO: Danielczuk – Bojarczuk (85 D. Żakowski), Łobko, Kruk, E. Mikulski, J. Gołąb (67 Chmiel), Błaszczuk, M. Gołąb, Magdysh, Skorupski, Chwedoruk (77 Piotrowski). Trener – Andrzej Łągwa.
Sędziowali: Grodek oraz Domański i Pawlak.
Choć upał wszystkim dawał się we znaki, obie drużyny stworzyły ciekawe widowisko. – Jak na ligę okręgową, mecz był żywy, szybki, bardzo interesujący, obfitował w wiele podbramkowych sytuacji – mówił po ostatnim gwizdku sędziego Daniel Krakiewicz, trener gospodarzy. – Muszę przyznać, że rywal w pierwszej połowie dobrze się prezentował, szybko strzelił gola, ale mój zespół równie szybko odpowiedział i wyszedł na prowadzenie. W przerwie meczu porozmawialiśmy sobie w szatni o naszej grze w pierwszej połowie, skorygowaliśmy błędy i druga część spotkania należała już tylko do nas. Zagraliśmy naprawdę bardzo dobre 45 minut w niezłym tempie. Kilka naszych akcji mogło się podobać, strzeliliśmy jeszcze trzy gole. Różanka natomiast miała dwie okazje, wynikały one głównie z naszych błędów. Goście nie byli w stanie przeprowadzić składnych akcji. Cieszymy się z wygranej.
Dzięki wysokiemu zwycięstwu Frassati wskoczyło na czwarte miejsce w tabeli. Ma tyle samo punktów co Różanka, ale lepszy bilans bezpośrednich spotkań.(red)

1. Kłos 24 68 22-2-0 68-11
2. Start 24 51 15-6-3 75-30
3. Sparta 24 46 13-7-4 55-30
4. Frassati 24 44 13-5-6 47-32
5. SPS Eko 24 44 14-2-8 66-44
6. Unia B. 24 34 10-4-10 60-54
7. Ruch 22 31 9-4-9 55-51
8. Ogniwo 24 28 8-4-12 35-47