Frassati na podium

Seniorzy Frassati Fajsławice zajęli drugie miejsce w noworocznym turnieju o puchar burmistrza Piask w futsalu. Zawody odbyły się w ostatnią sobotę.

Frassati w swojej grupie pokonało 2:0 Piaskovię (bramki zdobyli Robak i P. Przebirowski), zremisowali 1:1 z Victorią Rybczewice 1:1 (P. Przebirowski) i wygrali 1:0 z Perłą Mełgiew (P. Przebirowski). W finale podopieczni Rafała Robaka przegrali z ekipą Zdzichtex 1:4 (gol Chruściela). Zespół z Fajsławic grał w składzie: Mazur – P. Przebirowski, K. Przebirowski, Chruściel, Dunda oraz Gęca, Leszczyński, Robak, Karol Błaziak, Ciempiel, S. Gieracz. Za zajęcie drugiego miejsca Frassati, oprócz pamiątkowego pucharu, otrzymało bon o wartości 700 zł. Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. Zdzichtex Team, 2. Frassati Fajsławice, 3. LKS Wierzchowiska, 4. Perła Progres Mełgiew, 5. Victoria Rybczewice, 6. Tur Milejów, 7. Piaskovia Piaski, 8. LKS Biskupice. (k, fot. Piaskovia Piaski)