Gala piękności bez granic

Agencja Promocji i Reklamy Art Models z Lublina organizuje kolejną edycję konkursu Queen Województwa Lubelskiego w ramach Queen of Poland. Jego finał odbędzie się 31 marca br. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
– Organizowane przez nas konkursy piękności cieszyły się zawsze dużym zainteresowaniem mieszkanek regionu, także bogatą oprawą artystyczną i konferansjerską. W jednym z ostatnich konkursów organizowanych w Lublinie wystąpił Szymon Wydra z zespołem, a konkurs prowadziła znana prezenterka TV Dorota Gardias pochodząca z Tomaszowa Lubelskiego – przypomina Zbigniew Pakuła, organizator. Podkreśla, że uroda pań z Lublina i regionu, w tym uczestniczek tegorocznego konkursu, daje nadzieję na osiągnięcie ich sukcesu w majowym finale ogólnopolskim. Jego Agencja Promocji i Reklamy Art Models jest licencjonowanym przedstawicielem Queen of Poland na region lubelski.
Konkurs wyróżnia to, że przedział wieku uczestniczek wynosi 16-28 lat, nie dyskryminuje bycie matką lub mężatką, mniej ważne są tzw. idealne wymiary czy sylwetka pań, a istotne w ocenie jest piękno pod każdym względem – zwłaszcza osobowość.
Konkurs Queen of Poland cieszy się popularnością na Lubelszczyźnie i w Polsce. Jego prestiż podnosi fakt, że ogólnopolskie finały są organizowane w tak egzotycznych krajach jak: Wyspy Kanaryjskie, Egipt, Maroko, Tunezja, Grecja, nawet Wietnam. Już sama perspektywa podróży tam jest więc wspaniałą nagrodą dla finalistek tej rywalizacji. Tegoroczna ogólnopolska gala odbędzie się podczas rejsu wielkim statkiem pasażerskim na Morzu Śródziemnym właśnie w maju br.
Najbardziej znaną lubelską Queen jest Joanna Łubkowska, która zrobiła międzynarodową karierę w sferze projektowania ubioru i biżuterii. Również inne reprezentantki Lubelskiego mają znaczące osiągnięcia w konkursach piękności: Marta Kwiecień zdobyła tytuł Miss Polonia, Katarzyna Pakuła – tytuł I Wicemiss Polonia.
Udział w imprezie zapowiedziało wielu przedstawicieli lubelskich władz samorządowych i wojewódzkich, postaci ze świata kultury, sztuki i biznesu – około 600 osób.
Przypomnijmy: gala wojewódzka 31 marca br. w centrum kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie o godz. 19. Bilet kosztuje 30 zł.
W programie: prezentacje konkursowe finalistek w kilku odsłonach, pomiędzy nimi prezentacje wokalne i taneczne, a na finał duet Natalia Wilk i Tomasz Momot w programie „Najpiękniejsze ballady świata”.
Marek Rybołowicz