Gdzie jest Kamila?

Mimo intensywnych i szeroko zakrojonych poszukiwań wciąż nie udało się odnaleźć Kamili Siedleckiej ze Świdnika. W związku z tym policjanci apelują do osób, które mogą mieć informacje na temat jej miejsca pobytu o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Kamila Siedlecka wyszła z domu 27 listopada 2018 roku. Miała wówczas 26 lat. Dzień później jej bliscy zgłosili na policji zaginięcie. Od tego dnia trwają poszukiwania młodej kobiety. Sprawdzono m.in. miejsca, gdzie zaginiona mogła przebywać, przeanalizowano nagrania z monitoringu i rozpytano osoby, które mogły wnieść coś do sprawy.

Niestety zweryfikowane ustalenia oraz wszelkie sygnały, które uzyskali dotychczas policjanci, nie doprowadziły do odnalezienia kobiety. Dlatego mundurowi w dalszym ciągu zwracają się z prośbą do osób, które mają jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świdniku pod nr tel. 47 812 12 10 lub inną najbliższą jednostką policji. (w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here