Giełda Eventów zaprasza na Lubelskie Spotkania B2B

Giełda Eventów, koordynator Klubu Odpowiedzialnego Biznesu, we współpracy z Wschodnim Klastrem Obróbki Metalu organizują Lubelskie Spotkania B2B.


– Znając potrzeby i potencjał naszego regionu, chcemy motywować, inspirować i stymulować lubelskie środowisko biznesowe – mówi Elżbieta Fijołek, szefowa Giełdy Eventów. – Lubelskie Spotkania B2B to szczególne wydarzenie – łączące biznes z integracją, pokazami i wspólnym czasem na wymianę doświadczeń. Wierzę, że nasza impreza przyczyni się do poszerzania perspektywy współpracy naszych przedsiębiorców – dodaje E. Fijołek.

Wydarzenie skierowane jest do członków Klubu Odpowiedzialnego Biznesu i Wschodniego Klastra Obróbki Metali, przedsiębiorców z regionu, menadżerów i handlowców otwartych na rozwój własny i swoich firm, a także na nowe współprace w środowisku biznesowym.

Lubelskie Spotkania B2B odbędą się 11 października (piątek) o godz. 18:00 w nowym hotelu Focus Hotel Premium Lublin przy ul. Podzamcze 1.

W pierwszej części spotkania zaplanowano prelekcję biznesową „Biznes rozpoczyna się poza strefą komfortu”. Następnie goście będą mogli zaprezentować siebie oraz zdobyć cenne kontakty podczas moderowanych rozmów B2B.

Po zakończeniu intensywnej części biznesowej odbędzie się pokaz mody – business casual i premiera motoryzacyjna.