Gladiator, czyli pickup od Jeepa

Najnowszy Gladiator, pierwszy od prawie trzech dekad pickup Jeepa, jest już dostępny w salonach sprzedaży marki w całej Europie. Konstrukcję oparto na będącym ikoną marki Wranglerze.

Jeep Gladiator wyróżnia się skrzynią ładunkową o długości 153 cm, oferując ponadprzeciętną wszechstronność, funkcjonalność i elastyczność. Co więcej, dzięki ponad 200 akcesoriom, dostępnym od momentu wprowadzenia samochodu na rynek, łatwo jest przekształcić Gladiatora z pojemnego transportera we w pełni dostosowany do stylu życia właściciela środek transportu, który doskonale nadaje się do spędzania wolnego czasu i wykonywania codziennych obowiązków.

W Europie Jeep Gladiator jest dostępny w wersjach wyposażenia Sport i Overland, a także w premierowym wariancie Launch Edition, oferowanym w ograniczonej liczbie podczas debiutu rynkowego. We wszystkich wersjach wyposażenia pod maską znajduje się nowy 3,0-litrowy silnik MultiJet V6, który zapewnia moc 264 KM i moment obrotowy o wartości 600 Nm. Paleta kolorystyczna obejmuje dziewięć barw nadwozia.

Są one zestawione ze składanym miękkim albo twardym dachem w kolorze czarnym lub w kolorze nadwozia. Wersja wyposażenia Sport porusza się na 17-calowych kołach, natomiast modele z serii Overland i Launch Edition na 18-calowych. W całej Europie premiera rynkowa w Salonach sprzedaży Jeepa odbędzie się na początku 2021 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here