Głosuj na Martę

Marta z Miss Supernational, Srinidhi Shetty

Za niespełna miesiąc odbędzie się gala finałowa konkursu Miss Ziemi Łódzkiej. Wśród szesnastki dziewcząt walczących o koronę najpiękniejszej znalazła się Marta Ziębakowska pochodząca z Zawadówki pod Chełmem. Możemy pomóc jej zdobyć tytuł Miss Publiczności. Wystarczy sms.

O Marcie Ziębakowskiej, dwudziestoletniej studentce Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, pisaliśmy przed kilkoma miesiącami. Dziewczyna znalazła się w gronie 16 finalistek tegorocznej edycji konkursu Miss Ziemi Łódzkiej. Jeśli dopisze jej szczęście, będzie mogła nosić tytuł najpiękniejszej łodzianki, ale też wziąć udział w konkursie Miss Polski.
Przygotowania do konkursu trwają w najlepsze.
– Co tydzień mamy próby. Ćwiczymy nasze układy taneczne, przymierzamy stroje, a wkrótce będziemy mieć tygodniowe zgrupowanie. Nie denerwuję się konkursem. Stres jest, bo wielkimi krokami zbliża się sesja na uczelni. Konkurs to sama przyjemność – mówi Marta.
Pretendentki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki ziemi łódzkiej biorą też udział w różnych eventach i wydarzeniach. Podczas jednego z nich Marta miała m.in. okazję poznać Miss Supernational,
– To był „Dzień Zdrowia” w galerii Port Łódź. Byli tam m.in. przedstawiciele fundacji „Kocham życie” i uczyli nas resuscytacji oraz samobadania piersi. Gościem wydarzenia była Srinidhi Shetty z Indii, Miss Supernational. Miałyśmy okazję porozmawiać. Zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Jest piękna na zewnątrz i w środku – mówi Marta.
Podczas finałowej gali konkursu, która odbędzie się 2 czerwca, oprócz najważniejszego tytułu – Miss Ziemi Łódzkiej 2017, przyznane zostaną także inne tytuły, m.in. tytuł Miss Publiczności. Otrzyma go ta z dziewcząt, która otrzyma najwięcej głosów w sms-owym plebiscycie, dlatego możemy pomóc Marcie w jego zdobyciu. Wystarczy wysłać sms o treści MZL.4 pod numer 7168. Koszt sms-a to zaledwie 1,23 z VAT. Głosować można do 2 czerwca do godz. 20. Regulamin i wyniki plebiscytu dostępne na ambasadamarek.pl/miss. (kw)