Godziny pracy urzędu nie sprawdziły się

Wójt gminy Kraśniczyn zwraca się do mieszkańców z prośbą o opinie na temat nowych godzin pracy urzędu. – Z moich obserwacji wynika, że pomysł zmienionych godzin pracy chyba się nie sprawdza – mówi Monika Grzesiuk.

Na początku kadencji na stanowisku wójta gminy Kraśniczyn Monika Grzesiuk, na prośbę mieszkańców, podjęła decyzje by zmienić godziny pracy urzędu gminy. – Zmiana dotyczyła godzin pracy urzędu we wtorki w godz. 8.00-16.00. Liczę się z państwa głosem, dlatego też staram się wychodzić naprzeciw waszym oczekiwaniom.

Z moich obserwacji wnioskuję jednak, że pomysł zmienionych godzin pracy chyba się nie sprawdza – mówi Grzesiuk. Zainteresowania nowym czasem pracy urzędu nie ma. We wtorki mieszkańcy czekają rano od 7.00 na otwarcie urzędu, natomiast nikt nie korzysta z tej dodatkowej godziny po południu.

– Stąd moje pytanie: czy widzicie państwo konieczność pracy w takim układzie czy też wracamy do rozkładu godzin od 7.00-15.00 we wszystkie dni tygodnia? Dziękuję za każdy głos w dyskusji, który mam nadzieję pozwoli mi podjąć właściwą decyzję w tym zakresie – mówi wójt gminy Kraśniczyn. Swoje opinie można zgłaszać w urzędzie, a także zamieszczając komentarz na profilu facebookowym Moniki Grzesiuk. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here