Gospodynie najlepsze w Gminie – podsumowanie konkursu

Druga edycja naszego konkursu „Gospodynie najlepsze w Gminie” cieszyła się rekordowym zainteresowaniem. Nasi Czytelnicy oddali w sumie kilka tysięcy głosów na Koła Gospodyń Wiejskich w trzech powiatach. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, patronom oraz fundatorom nagród i jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom! A już dzisiaj zapraszamy do kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku!

Druga edycja naszego konkursu „Gospodynie najlepsze w Gminie”, skierowanego do Kół Gospodyń Wiejskich w powiatach chełmskim, krasnostawskim i włodawskim już za nami. Tegoroczna edycja była wyjątkowo udana dzięki naszym Czytelnikom, którzy przesłali na konkurs kilka tysięcy kuponów. Wybrali tym samym najlepsze Koła Gospodyń Wiejskich w każdym z trzech powiatów. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom. W powiecie chełmskim: KGW w Pliskowie (gm. Leśniowice), KGW w Horodysku (gm. Leśniowice) i KGW „Kobylanki” (gm. Rejowiec). W powiecie krasnostawskim: KGW „Sami Swoi” z Kolonii Zastawie i Łan (gm. Krasnystaw), KGW w Woli Żulińskiej (gm. Łopiennik Górny) i KGW w Bzitem (gm. Krasnystaw). W powiecie włodawskim: KGW w Sobiborze, KGW Siedliszcze n/Bugiem (gm. Wola Uhruska), KGW w Dominiczynie (gm. Stary Brus).

Patronat nad naszym konkursem objęli oraz ufundowali nagrody: europoseł Beata Mazurek, marszałek województwa lubelskiego Jarosław Stawiarski, starosta krasnostawski Andrzej Leńczuk i starosta włodawski Andrzej Romańczuk. (reb)