Grała klasa A i B

KLASA A. Zacięta walka o awans

Astra Leśniowice pokonała Hutnika w Dubecznie 3:0 i wciąż jest liderem klasy „A”. Po piętach depczą jej jednak rezerwy Chełmianki. W 19 kolejce swoje mecze pewnie wygrali też Eko Różanka, Vitrum Wola Uhruska, MKS Siedliska i Znicz Siennica Różana. Wyniki 19. kolejki:

HUTNIK DUBECZNO – ASTRA LEŚNIOWICE 0:3 (0:1)

0:1 – Patoka (27 karny), 0:2 – S. Dąbrowski (57), 0:3 – Patoka (78).

EKO RÓŻANKA – AGROS SUCHAWA 4:0 – mecz przerwany po pierwszej połowie. Goście nie wyszli na drugą z powodu problemów kadrowych i kontuzji jednego z zawodników.

1:0 – Mahdysh (10), 2:0 – Gołąb (24), 3:0 – Mróz (28), 4:0 – Gołąb (39).

MKS SIEDLISKA – START REGENT PAWŁÓW 5:1 (1:1)

1:0 – Sadej (20), 1:0 – Klempka (27 karny), 2:1 – Kasprzak (48), 3:1 – T. Olech (57), 4:1 – Wasiołek (60 karny), 5:1 – Boniecki (80).

ZNICZ SIENNICA RÓŻANA – HUTNIK RUDA-HUTA 3:0 (2:0)

1:0 – Malczewski (15), 2:0 – Goździuk (34), 3:0 – Żuk (68).

PŁAWANICE KAMIEŃ – VITRUM WOLA UHRUSKA 1:7 (1:3)

0:1 – Łubkowski (1), 0:2 – Wałczyk (9), 0:3 – Michał Walaszek (25), 1:3 – Soroka (38), 1:4 – Michał Walaszek (48), 1:5 – Król (55), 1:6 – Łubkowski (60), 1:7 – Król (78).

CHEŁMIANKA II CHEŁM – VICTORIA ŻMUDŹ – zakończył się po zamknięciu tego wydania gazety.

KLASA B. Porażka lidera

Rezerwy Ruchu przegrały pierwszy mecz w sezonie, ale i tak mają zapewniony awans do „A” klasy. Zespół z Izbicy poległ w Sawinie. Sawena dzięki zwycięstwie awansowała na drugie miejsce w tabeli. Do zakończenia rozgrywek w „B” klasie już tylko dwie kolejki.

Komplet wyników 16. kolejki:

SAWENA SAWIN – RUCH II IZBICA 1:0 (1:0)

1:0 – J. Jaglewicz (5).

ASTRA II LEŚNIOWICE – SINKO ENERGY BEZEK 1:4 (0:2)

0:1 – Borek (40 karny), 0:2 – Kloc (45+2), 0:3 – Szczerbakow (58), 1:3 – Marcyniuk (74), 1:4 – Szczerbakow (76).

VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE – FRASSATI II FAJSŁAWICE 1:2 (1:1)

0:1 – Ruszniak (30), 1:1 – K. Pakuła (40), 1:2 – Sałaga (65 karny).

BUG II HANNA – UNIA II BIAŁOPOLE 3:0 (walkower).