Granica wreszcie wygrała na wyjeździe

Aż do wczoraj piłkarze Granicy Dorohusk musieli czekać na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w obecnym sezonie. Podopieczni trenerów Arkadiusza Słomki i Konrada Czebiery pokonali w Fajsławicach Frassati 5:2.

Gdy po golach Piotra Poznańskiego Granica wygrywała już po 30. minutach 2:0 wydawało się, że zwycięstwo przyjdzie łatwo i przyjemnie. Gospodarze nie zrezygnowali i jeszcze przed przerwą wyrównali. – W drugiej połowie zagraliśmy dużo mądrzej i to przyniosło skutek – mówi trener Czebiera. W 62. minucie prowadzenie dla gości odzyskał Alikowski. Potem bramki strzelali Jozaczuk i Chuluk.

Frassati Fajsławice – Granica Dorohusk 2:5 (2:2)

FrassaTi: Kulesza – B. Błaziak (77 Krzykała), Leszczyński, Robak, R.Kostka (65 Koc), Madeja, Leszcz (54 P. Kostka), Matycz, Dunda, Gieracz, K.Przebirowski. Trener – Rafał Robak.

GRANICA: Kopeć – Piotrowski, Kamola, Swatek, Alikowski (72 Macegoniuk), Gorzała, Poznański, Ruszkiewicz (60 Józaczuk), Kogut, Kociuba, Dzieńkowski (60 Czuluk). Trenerzy – Arkadiusz Słomka i Konrad Czebiera.

Bramki: 0:1 Poznański 10, 0:2 Poznański 30, 1:2 K.Przebirowski 31, 2:2 Matycz 40 z karnego. 2:3 Alikowski 62, 2:4 Józaczuk 67, 2:5 Chuluk 90.