Granica z nowym zarządem i trenerem

Klub sportowy Granica Dorohusk od piątku 7 stycznia ma nowe władze i nowego trenera pierwszej drużyny. Prezesem pozostał Arkadiusz Słomka, wieloletni zawodnik Granicy.

Członkowie Granicy Dorohusk wybrali nowy zarząd na kadencję 2021-2025. Prezesem klubu ponownie został Arkadiusz Słomka, który z Granicą jest związany już ponad 20 lat. Przez wiele sezonów reprezentował jej barwy, grając w czwartej lidze i klasie okręgowej.

Wiceprezesem klubu został Konrad Czebiera, a sekretarzem wybrano Grzegorza Świderskiego. Zarząd uzupełniają Mirosław Czuluk oraz Marek Grzywna. W komisji rewizyjnej znaleźli się: Zbigniew Oleszczuk, Kazimierz Łabędzki i Piotr Kopeć.

Nowo wybrany zarząd dokonał również wyboru trenera. Przypomnijmy, iż jesienią z funkcji szkoleniowca drużyny seniorów zrezygnował Marek Grzywna. Wiosną zespół będzie grał pod wodzą związanego z Granicą od wielu lat 40-letniego Grzegorza Świderskiego, który dotąd prowadził zespół juniorów. Świderski, oprócz seniorów, w dalszym ciągu będzie trenował również młodzież.

Granica Dorohusk w rundzie jesiennej swoją postawą rozczarowała kibiców. Zespół z 16 pkt. plasuje się na dziesiątym miejscu w tabeli ligi okręgowej. Jego potencjał jest znacznie wyższy. Co prawda degradacja do klasy A drużynie z Dorohuska nie grozi, ale jej sympatycy z całą pewnością woleliby widzieć Granicę w czubie ligowej tabeli. Nie będzie to łatwe, bo do trzeciego miejsca nowi podopieczni Grzegorza Świderskiego tracą aż 11 punktów. (d)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here