Granty od Tesco

Głosowanie w V edycji programu Tesco „Decydujesz, pomagamy” zostało zakończone. Najwyższy grant – 5 tys. zł – dostało stowarzyszenie „Razem w 7-mce możemy więcej”, działające przy Szkole Podstawowej nr 7 w Chełmie.

Klienci Tesco w otwartym głosowaniu wybierali organizacje, które miały szansę na dofinansowania na realizację lokalnych inicjatyw. Najwyższy grant – 5 tys. zł – otrzymało Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Razem w 7-mce możemy więcej”, działające przy Szkole Podstawowej nr 7 w Chełmie.

Pieniądze zostaną przeznaczone na organizację festynu integracyjnego dla uczniów szkoły, ich rodziców, nauczycieli, mieszkańców osiedla Zachód, a także wszystkich chełmian chętnych do udziału w imprezie.

Grant w wysokości 3 tys. zł przypadł Gminnemu Centrum Kultury w Krasnymstawie z siedzibą w Siennicy Nadolnej. Z kolei grant – 1 tys. zł – otrzymała Ochotnicza Straż Pożarna w Busównie. Uroczyste wręczenie nagród zaplanowano 21 marca br. o godz. 12.00 w sklepie Tesco przy ul. Lwowskiej 24 w Chełmie. (opr. mo)