Gry kontrolne

W kontrolnym meczu dwóch drużyn, które już za tydzień rozpoczynają rywalizację w IV lidze, Kłos Gmina Chełm pokonał Brata Cukrownik Siennica Nadolna 4:2. W ubiegłym tygodniu sparingowo grał też Start Krasnystaw, Hetman Żółkiewka, Unia Białopole czy Ruch Izbica.


Kłos Gmina Chełm wygrał z Bratem Cukrownik Siennica Nadolna 4:2 (1:0). Gole dla Kłosa zdobyli: Dominik Dąbrowski (dwa), Łukasz Drzewicki i jeden z zawodników testowanych. Dla Brata trafili: Sebastian Suduł i Robert Malinowski.

Remisem 1:1 zakończył się ostatni mecz kontrolny Startu Krasnystaw z Kryształem Werbkowice. Start grał dobrze. Prowadził 1:0 po trafieniu jednego z testowanych zawodników w 66 min. Goście wyrównali dopiero w 89 min. Kryształ od 45 min. grał w osłabieniu po tym, jak jeden z zawodników otrzymał czerwoną kartkę.

Udany sparing ma za sobą Hetman. Zespół z Żółkiewki pokonał imienników z Zamościa i to na wyjeździe 3:2, mimo że do przerwy było 2:0 dla gospodarzy. Gole dla zespołu z Żółkiewki zdobyli: Koprucha (dwa) i Rycerz. Hetman Żółkiewka grał w składzie: Ścibak –Widz, Gałka, Gieleta, Rycerz, Sawicki, Koprucha, Basiak, Ździebło, Szymonek, Kapłon, a także: T. Prus, K. Prus, Amerla i Winnicki.

Kolejny nieudany mecz kontrolny zanotował Ruch. Zespół z Izbicy przegrał 0:3 z Traweną w Trawnikach. Ruch grał w składzie: Pomianowski – Wlizlo, Kaszak, Śliwa, Czochrowski, P. Lewandowski, Babiarz, Binek, B. Jaremek, Gałka, Zaprawa, na zmianę wchodzili: Antoniak, D. Jaremek, Witkowski, Bojarski, Hopko, Swatowski.

Dwa mecze wygrała za to zdegradowana z IV ligi Unia Białopole. Najpierw Unia pokonała Granicę Dorohusk 4:1 (dla zespołu z Białopola trafili: Sarzyński (2), K. Piekaruk, Steciuk, a dla Granicy Komosa). W drugim w ostatnim tygodniu sparingu Unia Białopole pokonała 5:1 Olimpię Miączyn. Gole zdobyli: Sarzyński, Krasnowski, Charaba, Zdybel i Sz. Łukaszewski. Unia grała w składzie: zawodnik testowany – Bureć, M. Cor, K. Cor, J. Łukaszewski, Zdybel, Sarzyński, Steciuk, Leśnicki, K. Piekaruk, zawodnik testowany, Charaba, Krasnowski, Domińczuk, Ostrowski. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here