Gumofilcem w promocję gminy

Wielki gumofilec na obcasie obok znaku promującego gminę Dubienka. Taką prześmiewczą ilustrację zamieścił na portalu społecznościowym internauta, któremu nie spodobały się gminne witacze.

Na portalu społecznościowym „Dubienka the best” udziela się mnóstwo internautów. Nie brakuje krytycznych uwag pod adresem urzędników. Były już tzw. memy o „Leniwym Waldemarze” albo wymowne zdjęcia taczki stojącej przed Urzędem Gminy Dubienka. Ostatnio jednemu z internautów nie spodobały się tzw. witacze, czyli ustawione przy wjeździe i wyjeździe do gminy znaki promocyjne. Na portalu, obok zdjęcia witacza gminy Dubienka, zamieścił ilustrację gumofilca na obcasie. To takie prześmiewcze porównanie. Internauta pisze: Brak mi słów i ubieram to w oto takiego mema z dedykacją dla urzędników i wydziału promocji Gminy Dubienka – tragedia po prostu !!! – nie chcę wspominać ile wywaliliście… na to pieniędzy, bo by się niejeden mieszkaniec gminy zagotował… Przykre – ale musiałem tak to zobrazować i pokazać. Inaczej tego nie widzę i nie ogarniam jak można zepsuć wizerunek tego, co należy sprzedać jak najlepiej się potrafi. Witacz – tzw. bramy miasta, gminy. Co to jest, się pytam? W miejscu gdzie należy sprzedać turyście to co najcenniejsze wstawia się witacz jak sprzed firmy farmaceutycznej.
Waldemar Domański, wójt gminy Dubienka, mówi, że nie zagląda na portal „Dubienka the best”. Tłumaczy, że witacze zakupiono jakiś czas temu w ramach wspólnego dla kilku gmin powiatu chełmskiego projektu. Według wójta witacze są „piękne”, ale szanuje zdanie tych, którym znaki się nie podobają.
– Słyszałem raczej pozytywne opinie na ten temat, ale to kwestia gustu – mówi wójt Domański. (mo, fot. portal FB „Dubienka the best”)