Gwiazdka z Muzycznym

Składające się na koncert kolędy i przeboje śpiewają Kamila Lendzion i Jakub Gąska

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku lubelski Teatr Muzyczny przygotował szczególne życzenia dla swojej publiczności. To koncert „Gwiazdka z Muzycznym” zarejestrowany na tutejszej scenie.


Pomimo trudnej dla wszystkich sytuacji epidemiologicznej, zamkniętych instytucji kultury i ograniczonych kontaktów społecznych, chcemy być blisko widzów i dostarczać im takie emocje jak dotychczas na scenie – twierdzą organizatorzy.

W programie znalazły się utwory, które każdego widza wprowadzą w ciepły, świąteczny klimat, poprawią nastrój i wzruszą.

Wśród solistów znajdą się Kamila Lendzion i Jakub Gąska. Zespół artystów muzyków tworzą: Małgorzata Papiewska – instrument klawiszowy, Joanna Wróblewska – saksofon, Wojciech Durak – trąbka, Adrian Wilga – puzon, Stanisław Błach – gitara basowa, Piotr Wróblewski – perkusja.

Aranżacje muzyczne: Wojciech Durak i Bogusław Wróblewski. Nagranie, montaż wideo Paweł Giergisiewicz, realizacja dźwięku Czarek Socha i Łukasz Jakubowski, reżyseria świateł Marcin Nogas i Marcin Ciołek.

Link do koncertu:

Jednocześnie artyści przypominają, że trwa odsłona wirtualnego projektu My.Wy.Artyści. Jest to pomysł nowatorski i niekonwencjonalny – po raz pierwszy realizowany poza murami Teatru. Wydarzenie składa się z wideoklipów z muzyką i tańcem, które są udostępniane w każdy piątek grudnia na facebookowej scenie Teatru Muzycznego.

Marek Rybołowicz