Historyczny sukces „Ósemki”

W Wojewódzkim Finale w Przełajowych Biegach Sztafetowych, który odbył się w ubiegły piątek w Tomaszowie Lubelskim, bezkonkurencyjna okazała się sztafeta chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Chełmie. To historyczny sukces nie tylko szkoły, ale także miasta w tej kategorii wiekowej w rywalizacji chłopców.


Złota sztafeta z „Ósemki” wystąpiła w składzie: Filip Dybała (VIIIa), Jakub Gębicki (VIIa), Bartosz Gębicki (VIIa), Olaf Kowalski (VIIIa), Gabriel Mazurczuk (VIIIb), Kacper Morlewski (VIIIa), Michał Niemiec (VIIIc), Michał Oszust (VIIc), Igor Rondoś (VIIc). Opiekunem drużyny jest Mariusz Koniuszewski.

W tej samej kategorii wiekowej dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Chełmie zdobyły srebrne medale. Skład drużyny: Aleksandra Czyż, Zofia Dudziak, Aleksandra Górecka, Patrycja Koziej, Martyna Pawelec, Klaudia Orzeł, Dominika Tarnowska, Wiktoria Wdowiak, Julia Weremczuk. Opiekunem drużyny jest Jarosław Rafalski.

Dobry wynik osiągnęła również sztafeta dziewcząt z Ósemki w kategorii Igrzyska Dzieci, zajmując w zawodach VIII miejsce. W sztafecie pobiegły zawodniczki: Amelia Kogut, Laura Kosarska, Maja Niemiec, Natalia Prus, Magda Weremczuk, Natalia Wyrostek, Kinga Zacharczuk. Są to uczennice klas piątych, które rywalizowały z dziewczynami z klas szóstych. Opiekunem drużyny jest Emilia Wełna. (r)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here