Horror na rowerze

Jechała rowerem i chciała pomachać znajomym jadącym samochodem. Na chwilę puściła kierownicę i przewróciła się, uderzając twarzą o asfalt. Mieszkanka Krasnegostawu ma wybite zęby i popękane kości policzka.

Dramatyczne chwile miały miejsce 2 maja ok. godz. 16.30. W dół ulicą Borową w Krasnymstawie jechała rowerem mieszkanka miasta.
– W pewnej chwili zobaczyła mijających ją autem znajomych – opowiada nam jeden z mężczyzn, który udzielał kobiecie pomocy. – Chciała im tylko pomachać ręką, puściła na chwilę kierownicę i przewróciła się, uderzając twarzą o asfalt – dodaje. Na ulicy natychmiast utworzyła się plama krwi. Do kobiety będącej w szoku od razu podbiegli świadkowie zdarzenia. – Pani ta doznała sporych obrażeń, miała m.in. połamane kości twarzoczaszki, wybite zęby. Krwawiła. Powybijane zęby leżały na asfalcie. To robiło upiorne wrażenie – dowiadujemy się. Na filmie, nagranym tuż po wypadku, widać oszołomioną kobietę, która nie jest w stanie podnieść się z jezdni o własnych siłach. Na szczęście cały czas ktoś przy niej był, podtrzymywał na duchu. Szybko na miejscu pojawili się ratownicy medyczni, którzy zabrali ją do szpitala. Sprawą zajęła się policja. (kg)