III LIGA

Wyniki 36. kolejki:


ChKS CHEŁMIANKA – JUTRZENKA GIEBUŁTÓW mecz przerwany przy stanie 1:0 w 90+4 min (Kotowicz 90+2).

WISŁA SANDOMIERZ – AVIA ŚWIDNIK 0:1 (Kompanicki 12).

SIARKA TARNOBRZEG – PODLASIE BIAŁA PODLASKA 3:2 (Bałdyga 18, D`Apollonio 37, Szołtys 81 – Zabielski 57, Martynek 85).

LEWART LUBARTÓW – KSZO 1929 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 1:1 (Fularski 30 – Mężyk 44).

WISŁOKA DĘBICA – WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 4:1 (Łanucha 43, Fedan 74 karny, Siedlik 77 karny, Kamiński 84 – Peda 5).

HETMAN ZAMOŚĆ – KORONA II KIELCE 1:0 (Pokrywka 52).

PODHALE NOWY TARG – SOKÓŁ SIENIAWA 1:2 (Burnat 19 – Ochał 23, King 49).

WISŁA PUŁAWY – ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 2:1 (Cheba 22, Pielach 52 – Maj 57).

ŁKS ŁAGÓW – CRACOVIA II 2:2 (Baran 12, Kolasa 62 – Jarzynka 23, Ferreira 79).

STAL KRAŚNIK – STAL STALOWA WOLA 0:2 (Grabarz 39, Mistrzyk 56).

KS WIĄZOWNICA – pauza.

Wyniki 37. kolejki:

KORONA II – CHEŁMIANKA 0:1 (Brzozowski 62).

HETMAN – PODHALE 2:1 (Chyrchała 37, Pokrywka 90 – Kobylarczyk 56).

JUTRZENKA – WISŁOKA 2:8 (Zawadzki 3, Ślaski 17 – Kamiński 19, Palonek 33, Łanucha 39, Sojda 58, Siedlik 63, 70, 81, 90).

WÓLCZANKA – LEWART 3:0 (Łazarz 3, Bała 55, Matofij 67).

KSZO 1929 – SIARKA 1:0 (Stanisławski 45).

PODLASIE – WISŁA S. 1:1 (Kocoł 19 karny – Taranek 89).

AVIA – KS WIĄZOWNICA 3:0 (Poleszak 17, Kompanicki 36, Białek 77).

CRACOVIA II – WISŁA P. 2:0 (Ferreira 60, Czelny 83 samobójcza).

ORLĘTA – SOKÓŁ 0:1 (Kapuściński 88).

STAL SW – ŁKS ŁAGÓW 3:2 (Waszkiewicz 5, Wojtak 20, Szałas 68 samobójcza – Mydlarz 27, Rogala 53 karny).

STAL K. – pauza.

Tabela
1. Wisła Puławy 36 87 27-6-3 89-27
2. Sokół Sieniawa 36 71 21-8-7 58-30
3. Stal Stalowa Wola 35 67 21-4-10 67-35
4. Avia Świdnik 35 65 19-8-8 81-34
5. Podhale Nowy Targ 35 60 17-9-9 50-38
6. CHEŁMIANKA CHEŁM 34 58 17-7-10 54-40
7. Wisłoka Dębica 35 57 16-9-10 61-40
8. KSZO 1929 Ostrowiec Św. 35 54 17-3-15 58-40
9. Wólczanka Wólka Pełkińska 35 52 15-7-13 62-49
10. Siarka Tarnobrzeg 35 50 14-8-13 51-47
11. ŁKS Łagów 36 48 13-9-14 51-53
12. Wisła Sandomierz 35 48 13-9-13 47-55
13. Cracovia II 36 47 13-8-15 49-44
14. Lewart Lubartów 35 43 10-13-12 40-40
15. Podlasie Biała Podlaska 35 42 12-6-16 53-73
16. Orlęta Radzyń Podlaski 35 40 12-4-20 51-65
17. KS Wiązownica 35 36 10-6-19 43-75
18. Stal Kraśnik 35 35 8-11-156 39-50
19. Korona II Kielce 35 32 9-5-21 43-71
20. Jutrzenka Giebułtów 34 25 6-7-21 45-97
21. Hetman Zamość 35 14 3-5-27 30-119

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here