III LIGA

Wyniki 39. kolejki:


ChKS CHEŁMIANKA – PODHALE NOWY TARG 4:1 (Skoczylas 22, 38, Bednara 31, Grądz 85 – Serafin 55).

HETMAN ZAMOŚĆ – WISŁOKA DĘBICA 2:5 (Nastałek 22, Rębisz 86 samobójcza – Kozłowski 5, Sojda 55, Kamiński 57, Fedan 70 karny, Lubera 87).

KORONA II KIELCE – LEWART LUBARTÓW 1:0 (Strzeboński 88 karny).

JUTRZENKA GIEBUŁTÓW – SIARKA TARNOBRZEG 0:1 (Skrzypek 20).

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA – WISŁA SANDOMIERZ 2:0 (Serek 30 samobójcza, Galara 58).

KSZO 1929 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI – KS WIĄZOWNICA 0:1 (Janiczak 41).

PODLASIE BIAŁA PODLASKA – STAL KRAŚNIK 1:3 (Chmielewski 54 – Pietrzyk 4, Mażysz 78, Cygan 90).

AVIA ŚWIDNIK – ŁKS ŁAGÓW 5:1 (Białek 13, 27 karny, Kursa 48, Kompanicki 55, 60 – Wilk 40).

CRACOVIA II – ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 2:0 (Jarzynka 46, Budziński 69).

STAL STALOWA WOLA – SOKÓŁ SIENIAWA 0:0.

WISŁA PUŁAWY – pauza.

Wyniki 40. kolejki:

WISŁOKA – CHEŁMIANKA 3:1 (Kamiński 27, Palonek 45+1, 50 – Myśliwiecki 74).

WISŁA P. – AVIA 1:0 (Furtado 87).

PODHALE – CRACOVIA II 3:1 (Tonia 47, Dynarek 64 karny, Nawrot 83 – Wiśniewski 80).

LEWART – HETMAN 4:1 (Żelisko 3 karny, Aftyka 19, Fularski 33, Dearman 43 – Chyrchała 70).

SIARKA – KORONA II 1:2 (Józefiak 69 – Strzeboński 53, Lisowski 63).

ŁKS ŁAGÓW – PODLASIE 3:0 (Rogala 8 karny, Szałas 82, Gierczak 90+1).

STAL K. – KSZO 1929 1:2 (Mażysz 48 – Kaczmarek 14, Zalewski 29)

WISŁA S. – JUTRZENKA 1:0 (Matuszewski 23).

Mecze: WIĄZOWNICA – WÓLCZANKA (1:1 do przerwy) i ORLĘTA – STAL SW (2:1 do przerwy) zakończyły się po oddaniu tego wydania NT do druku. SOKÓŁ – pauza.

Tabela
1. Wisła Puławy 38 90 28-6-4 91-30
2. Sokół Sieniawa 38 72 21-9-8 58-32
3. Stal Stalowa Wola 37 71 22-5-10 70-36
4. Avia Świdnik 38 69 20-9-9 87-37
5. Wisłoka Dębica 38 64 18-10-10 70-44
6. CHEŁMIANKA CHEŁM 37 64 19-7-11 63-44
7. Podhale Nowy Targ 38 64 18-10-10 55-44
8. KSZO 1929 Ostrowiec Św. 38 60 19-3-16 61-42
9. Siarka Tarnobrzeg 38 56 16-8-14 56-50
10. Wólczanka Wólka Pełkińska 37 55 16-7-14 65-52
11. Cracovia II 39 53 15-8-16 54-47
12. ŁKS Łagów 38 51 14-9-15 55-58
13. Wisła Sandomierz 38 51 14-9-15 48-58
14. Lewart Lubartów 38 46 11-13-14 45-44
15. Podlasie Biała Podlaska 38 45 13-6-18 56-79
16. Orlęta Radzyń Podlaski 37 41 12-5-21 52-68
17. Korona II Kielce 38 39 11-6-21 47-73
18. KS Wiązownica 37 39 11-6-20 44-77
19. Stal Kraśnik 38 39 9-12-17 44-54
20. Jutrzenka Giebułtów 37 28 7-7-23 47-100
21. Hetman Zamość 38 14 3-5-30 33-132

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here