III LIGA

Wyniki 6. kolejki:


ChKS CHEŁMIANKA – SOKÓŁ SIENIAWA 1:1 (Skoczylas 89 – Hass 13).

KSZO 1929 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI – AVIA ŚWIDNIK 0:1 (B. Mroczek 45).

KORONA II KIELCE – CRACOVIA II 3:0 (Sowiński 19, D. Lisowski 59, Konstantyn 77).

WISŁOKA DĘBICA – WISŁA PUŁAWY 0:2 (Paluchowski 52, Drozdowicz 90).

SIARKA TARNOBRZEG – STAL KRAŚNIK 1:1 (Bałdyga 90 – Cygan 72).

WISŁA SANDOMIERZ – KS WIĄZOWNICA 1:1 (Zawiślak 62 – Wojcinowicz 40 samobójcza).

LEWART LUBARTÓW – ŁKS ŁAGÓW 2:2 (Ślefarski 33 samobójcza, Wilk 48 samobójcza – Balotelli 56, Imiela 89).

HETMAN ZAMOŚĆ – ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 0:0

Mecze Podhale Nowy Targ – Podlasie Biała Podlaska i Jutrzenka Giebułtów – Stal Stalowa Wola zostały przełożone z powodu zagrożenia epidemicznego. Pauza – Wólczanka Wólka Pełkińska.

Wyniki 7. kolejki:

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI – ChKS CHEŁMIANKA 0:2 (Myśliwiecki 27, Brzyski 77).

AVIA ŚWIDNIK – WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 2:4 (K. Mroczek 60, Górka 85 – Pietluch 33, Durda 41, 57, Matofij 70 karny).

KS WIĄZOWNICA – PODHALE NOWY TARG 0:1 (Grunt 34).

STAL KRAŚNIK – WISŁA SANDOMIERZ 3:4 (Cygan 33, Skrzyński 39, Popiołek 58 – Kmiotek 4, 12 z karnych, Bełczowski 6, Matuszewski 83).

CRACOVIA II – HETMAN ZAMOŚĆ 2:1 (Wiśniewski 10, Rakoczy 17 – Turczyn 82).

PODLASIE BIAŁA PODLASKA – KSZO 1929 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 3:2 (Chmielewski 9, Kocoł 31, Mierzwiński 38 – Stanisławski 7, Szabaciuk 89 samobójcza).

WISŁA PUŁAWY – LEWART LUBARTÓW 3:2 (Kacprzycki 31 karny, 44, 56 karny – Nowak 40, Zbiciak 72).

SOKÓŁ SIENIAWA – WISŁOKA DĘBICA 1:1 (Kitliński 90+2 – Łanucha 13).

ŁKS ŁAGÓW – SIARKA TARNOBRZEG 1:1 (Zaręba 73 – Kargulewicz 15).

STAL STALOWA WOLA – KORONA II KIELCE 2:0 (Zięba 3, Sowiński 17 samobójcza).

JUTRZENKA GIEBUŁTÓW – pauza.

Tabela
1. Wisła P. 7 21 20-8
2. Wisła S. 6 16 15-5
3. Sokół 6 14 13-6
4. Łagów 7 12 11-7
5. Podhale 3 9 4-0
6. Avia 6 9 12-9
7. Lewart 7 8 11-11
8. CHEŁMIANKA 7 8 9-10
9. Stal K. 7 7 9-13
10. Wisłoka 7 7 7-12
11. Orlęta 5 7 5-6
12. Wiązownica 7 7 10-17
13. Stal SW 3 6 7-6
14. KSZO 1929 5 6 7-8
15. Podlasie 4 6 6-10
16. Korona II 7 6 9-13
17. Wólczanka 5 6 11-11
18. Siarka 6 6 9-5
19. Cracovia II 6 6 4-8
20. Jutrzenka 2 3 2-3
21. Hetman 7 1 3-16