III LIGA

Wyniki 19. kolejki:


ChKS CHEŁMIANKA – WISŁOKA DĘBICA 0:0

AVIA ŚWIDNIK – WISŁA PUŁAWY 1:1 (Oziemczuk 49 – Paluchowski 60).

PODLASIE BIAŁA PODLASKA – ŁKS ŁAGÓW 0:2 (Imiela 40 karny, Rogoziński 55).

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA – KS WIĄZOWNICA 1:0 (Podstolak 56 karny).

HETMAN ZAMOŚĆ – LEWART LUBARTÓW 0:2 (Żelisko 22, Budzyński 41).

STAL STALOWA WOLA – ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 2:1 (Fidziukiewicz 48, Mistrzyk 64 – Filipowicz 43).

KORONA II KIELCE – SIARKA TARNOBRZEG 4:1 (Strzeboński 47 karny, Górski 68, Konstantyn 69, 85 – Bierzało 17).

JUTRZENKA GIEBUŁTÓW – WISŁA SANDOMIERZ 3:3 (Zawadzki 6, 25, Balawender 36 – Sudy 16, Zawiślak 45 karny, Bełczowski 75).

CRACOVIA II – PODHALE NOWY TARG 5:1 (Biernat 51, Stachera 58, Wiśniewski 79, Jarzynka 82, Lusiusz 88 karny – Mizia 71).

Mecz KSZO 1929 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI – STAL KRAŚNIK przełożony na 25 listopada z powodu zagrożenia epidemicznego. Pauza – SOKÓŁ SIENIAWA.

Wyniki 20. kolejki:

LEWART – CHEŁMIANKA 0:2 (Mazurek 33, Wójcik 35).

PODHALE – WISŁOKA 1:1 (Lewiński 83 – Pawlak 81).

SIARKA – HETMAN 4:1 (Bałdyga 13, Kargulewicz 33, Janeczko 42, Mróz 66 – Szatała 57).

CRACOVIA II – STAL SW 0:3 (Fidziukiewicz 9, 29, Wiktoruk 79).

WISŁA S. – KORONA II 1:2 (Stasiak 37 – Górski 26, 71).

SOKÓŁ – AVIA 0:1 (Mykytyn 40).

WISŁA P. – PODLASIE 6:0 (Paluchowski 51, Nieścieruk 68 samobójcza, Drozdowicz 78, 88, Jemioł 84 samobójcza, Kuban 90+1).

ŁKS ŁAGÓW – KSZO 1929 1:3 (Imiela 21 karny – Stanisławski 3, Trochim 13 karny, 42).

KS WIĄZOWNICA – JUTRZENKA 1:0 (Gil 12).

Mecz STAL K. – WÓLCZANKA przełożony na 17 listopada. Pauza – ORLĘTA.

Tabela
1. Wisła P. 19 48 54-18
2. Avia 19 35 45-19
3. Sokół 17 34 30-11
4. Wisła S. 18 33 31-21
5. Stal SW 18 32 34-21
6. Wólczanka 18 32 39-25
7. Siarka 19 31 37-25
8. Podhale 19 31 31-26
9. ŁKS Łagów 18 28 28-26
10. Wisłoka 19 27 25-20
11. KSZO 1929 18 26 32-23
12. Lewart 19 25 25-22
13. CHEŁMIANKA 17 22 19-22
14. Korona II 18 20 30-38
15. Orlęta 18 18 17-37
16. Wiązownica 19 18 19-38
17. Cracovia II 19 18 21-27
18. Jutrzenka 19 16 24-51
19. Stal K 16 15 17-28
20. Podlasie 16 14 21-45
21. Hetman 18 7 15-50